Družina v kině - říjen 2017

 

Školní družina v kině – 23. 10. 2017

 

    Jednou ročně s družinou navštěvujeme, lounské kino Svět, vybíráme filmy dle nejnovější nabídky, které máme za výhodnější cenu. Letos nás zaujal film Hurvínek a kouzelné muzeum ve 3D a protože je opět čas strašidel a halloweena, tak jsme se u filmu i hezky báli. Dětem se film moc líbil, zúčastnili jsme se akce v počtu 98 dětí. 

 Filmový příběh Hurvínek a kouzelné muzeum nabízí zcela nové, původní dobrodružství. Pan Spejbl pracuje jako hlídač Muzea loutek, kterému však hrozí zbourání. Hurvínek zase jednou neposlouchá a podaří se mu proniknout do uzavřených prostor muzea, kde objeví svět, skrytý před zraky návštěvníků. A právě v podzemí je ukryto nejen tajemství kouzelného muzea, ale i klíč k jeho záchraně. Hurvínka čeká největší dobrodružství v životě, při němž musí prokázat chytrost, šikovnost, odvahu a smysl pro přátelství, aby zachránil ´taťuldu´, ale i kouzelné muzeum a celé město z nadvlády zločinného Pána loutek.

Nový film Hurvínek a kouzelné muzeum vznikal více než osm let. Snímek vznikal pod vedením producenta a hlavního režiséra Martina Kotíka a výtvarníka Martina Zahradníka. Pracoval na něm tým špičkových scenáristů, animátorů a trikařů z různých evropských zemí. Při vzniku filmu byly využity nejmodernější technologické postupy, snímek je natočen ve 3D. (z FDb.cz)

 

Děkujeme rodičům za spolupráci při vyzvedávání dětí před odchodem do kina.

  

                                                                                     Za ŠD    Simona Alinčová

 

 

zpět na obsah ŠD