Zahájení školního roku  prvňáčků 2017/2018

 

Zahájení školního roku 2017/2018

V pondělí 4. 9. 2017 se v 7. 35 hod. i na naší škole otevřely hlavní dveře a nedočkaví žáci z vyšších ročníků se hrnuli do svých tříd, které hledali podle orientačních tabulek, protože byli nově umístěné některé kmenové třídy.

Trochu pomaleji a nejistě vstupovali do školy naší noví žáci (prvňáčci ), které na jejich první cestě do školy doprovázeli maminka, tatínek, ale i babička či dědeček a různě velcí sourozenci.  Každý prvňáček úspěšně našel svoji novou třídu (buď 1. A nebo 1. B), kde již čekala paní učitelka a se zvukem zvonku byla zahájena výuka v podobě přivítání a  rozdávání různých dárečků. Letos se k dárcům připojila i firma HOKA, která pro prvňáčky připravila potravinové balíčky a po celý rok nám bude zajišťovat, pro všechny žáky školy,  projekt OVOCE DO ŠKOL a MLÉKO DO ŠKOL.

První školní den si také užívali žáci v přípravné třídě, kteří se celý školní rok 2017/2018 budou pilně připravovat na své zahájení povinné školní docházky v září 2018. Také na ně čekala paní učitelka s drobnými dárky a slavnostně vyzdobenou třídou, kam budou docházet.    

Přeji všem žákům školy, aby byl pro ně školní rok 2017/2018 úspěšný a chodili do školy rádi.  

Fotogalerie:

 

Louny, 4. 9. 2017                                                                 Mgr. Věra Benešová

                                                                                                ředitelka školy

 

 

 

zpět na aktuality